سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
تاریخ : دوشنبه 95/1/30 | 12:18 عصر | نویسنده : خواهر بسیجی

[تصویر:  1322056461.png]
تاریخ : چهارشنبه 95/1/25 | 7:2 عصر | نویسنده : خواهر بسیجی

 
تاریخ : جمعه 95/1/20 | 11:22 صبح | نویسنده : خواهر بسیجی


برگرفته شده از http://ahlolbait.blog.irتاریخ : پنج شنبه 95/1/19 | 6:29 عصر | نویسنده : خواهر بسیجی
 دوستان دلم نمی خواهد چیزی را به زبان بیاورم که در قلبم هنوز به آن نرسیده ام .. و یا خود مطمئن از عمل به آن نیستم .. روی صحبتم در ابتدا با خودم است بعد شما عزیزان ..

 هدف این است اصلاحی در کارها و راه و روش زندگیمان ایجاد کنیم .. تا به آرامش  پایدار روح و روان و احساس شادی و رضایت در قلب برسیم .. که این خود اصل خوشبختی و شادکامی در زندگانی است ..

یادمان نرود که عقوبت شکستن قلب دیگران بسیار سخت و سنگین است ..

خیلی وقت ها گذشت زمان خاطرات حوادث زندگی را در ذهنمان کم رنگ کرده و در مواردی به فراموشی می کشاند .. اما قوانین جهان سر جای خودشان باقی هستند و درس های زندگی باید در فکر تکرار و مرور شوند تا دوباره اعمالمان از سر غفلت منجر به امری نا خوشایند و جبران ناپذیر نشوند...

بیائید دل هایمان را کمی از سختی و سردی خارج کنیم .. بیائید لااقل در خفا و پنهانی رو به درگاه خداوند زانو بزنیم .. و وجود ناچیز و نیازمندمان را در برابر وجود بی نهایت و بی نیازش به خشوع و فرمانبرداری وادار کنیم .. و از درگاهش طلب روشنایی های رحمت و زندگانی کنیم .. هر روز به درگاه خداوند دعا و نیایش کنیم تا ما را از پلیدی ها و ندامت های بعد از ارتکاب جرم و گناه و خطا پاک کند و دور نگه دارد.. تا ما را از هر چه بدی هست پیش درگاه خود محفوظ بدارد ..

تا فردا روز در حضور خداوند از شرم پایمال نمودن حقوق دیگران جانمان به ورطه عذاب و آتش کشیده نشود ..
تاریخ : پنج شنبه 95/1/19 | 6:20 عصر | نویسنده : خواهر بسیجی
همه یادگاری‌های رابطه قبلی را از دیدرس خود دور کنید. شاید خیلی جالب به نظر نرسد اما لازم و ضروری است.

قلب چگونه می توانیم کسی را که خیلی دوستش داریم فراموش کنیم

حدیث هفته/ رسول خدا (صلى الله علیه و آله) : رمضان ماهى است که ابتدایش رحمت است و میانه‏اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم.

جام خانواده؛

 
عشق چیزی بسیار خاص است زیرا وقتی شکست می‌خورد قدرت آسیب زدن به ما را دارد. نباید این شکست را به خودتان بگیرید. هر روز روابط بسیاری با شکستمواجه می‌شوند و این به آن معنی نیست که دیگر عشقی وجود نخواهد داشت. دلیل آن هر چه که باشد، اینکه یاد بگیرید چطور کسی که خیلی دوست داشته‌اید را فراموش کنید کار بسیار سختی است و نیازمند گذشت زمان است. خوشبختانه، خیلی‌ها این کار را انجام داده‌ و با موفقیت روبه‌رو شده‌اند. ما روش آن را به شما آموزش می‌دهیم.
 

ادامه مطلب...


تاریخ : پنج شنبه 95/1/19 | 2:47 عصر | نویسنده : خواهر بسیجی

 

روز 19 فروردین از 11 صبح تا 11 شب شمس الشموس است و خورشید به گونه ای در آسمان قرار دارد و میگویند دعاها استجابت می شود و حاجتها بر آورده می شود.

باید سوره شمس را بخوانی و آخر هر آیه بگویی:

((یا شمس الشموس و یا انیس النفوس ادرکنی))

حتما بخوانید و اول برای ظهور امام زمان (عج) بعد حاجات خودتون و عزیزنتون و بعد برای ما هم دعا کنید.

روز 19 فروردین روز شرف الشمس است، و در سال یکبار اتفاق می افتد، دوست داشتم شما هم در مورد این روز بدانید و ما را هم از دعای خودتان بی نصیب نگذارید،

 

چرا 19 فروردین؟ چرا شرف الشمس؟

نوزدهمین روز از ماه فروردین برای منجمان مسلمان اهمیت ویژه ای داشته است. روزی که خورشید 19 درجه در برج حمل(فروردین) باشد. آن ها می گویند این روزخاص بنابه محاسبات نجومی، روزی خوش یمن و بابرکت است و البته در ساعت های خاصی در این روز، بهترین موقعیت خورشید در کهکشان در سال است.

ابوریحان بیرونی در کتاب التفهیم در باب « در احکام نجوم » فصل « بهرهای (بهره ها ) ستارگان اندر بروج » زیر عنوان «شرف و هبوط ستارگان کدامند ‌‌» مطالبی را در خصوص شرف سیارات نوشته است .

براساس جدول کتاب التفهیم شرف شمس هنگامی است که خورشید 19 درجه در برج حمل باشد.

در میان عامه مردم هم این روز، روزی است که موکلان خورشید به زمین می آیند و چند ساعتی را در زمین می گذرانند. ساعت هایی که برای اهل زمین، از جمله خوش یمن ترین ساعت های سال است.

ابوریحان بیرونی دانشمند بزرگ ایرانی هم ویژگیهایی رو برای این روز ذکر کرده!

ایشون در کتاب التفهیم در باب «در احکام نجوم» فصل « بهرهای (بهره ها ) ستارگان اندر بروج » زیر عنوان «شرف و هبوط ستارگان کدامند ‌‌» مطالبی را در خصوص شرف سیارات نوشته و براساس جدولی که آورده، بیان شده که شرف شمس هنگامی است که خورشید 19 درجه در برج حمل(فروردین) باشد.

 shams-alshomos-what-day-is-it2

وقایع نجومی در این روز:

هر سال روز خاصی که خورشید به نقطه خاصی در آسمان میرسد حالتی معادل شب قدر ایجاد میکند.که در قران خداوند دستور داده که آن را جدی بگیرند و خدا را بسیار یاد کنند تا مسیر زندگیشان تغییر کنددر آن لحظه با وضو و خواندن نماز و دعا سوزنی برداشته و از روی نوشته شرف شمس بنویسیدیعنی مثل اینکه میخواهید از روی نوشته بنویسید.
در این حالت شرف شمس انرژی شرف شمس را به خود گرفته و تا یک سال فرشته نگهبان شرف شمس به امر خدا به شما در همه امور زندگی کمک خواهد کرد.از بین تمامی کلمات نوشتن اسم اعظم خداوند تاثیر بیشتری نسبت به سایر اسمای الهی دارد.

 

شرف الشمسی که سنگ نیست

در باور عامیانه، «شرف الشمس» نگین انگشتری زردرنگ است که بعضی ها به نیت گشایش در کارها به دست می کنند. اما در واقع شرف الشمس سنگ نیست. بلکه دعایی منسوب به امام علی(ع) است که در روز نوزدهم فروردین با آدابی خاص می نویسند و نقشی رمزگونه را پشت انگشتر عقیق زردرنگ حک می کنند.

در روز شرف الشمس شکل شرف الشمس را از ساعت 11 ظهر تا ساعت 23 روی طلا ، عقیق زرد ، پارچه زرد کشیده و یا حک نموده و یا با خط زرد روی کاعذ و یا پارچه می نویسید و دعای آورده شده را خوانده و نوشته و بعد هر حاجتی که از خدا دارند را زیر دعا می نویسند و درقرآن می گذارند.

اما نقش های رمز گونه ای که شرف ‏الشمس نامیده می‏شود در کتاب «جنه‏الوافیه» مشهور به «مصباح کفعمی» آمده است. کفعمی در حاشیه کتاب می‏نویسد: «در بعضی از کتاب‏های علمای شیعه دیدم که این شکل از امیرالمؤمنین(ع) نقل شده است.که وقتی عازم جهاد بود در بین راه که استراحت می کردند این شکل ها را بر روی سنگی حک کرد و فرمود: این رمز پیروزی ماست . به نظر می‏رسد بیان چنین نقلی محکم نیست؛ چون سند این روایت تا امیرالمؤمنین(ع) ذکر نشده است. »
  • paper | sales رپورتاژ | فروش رپرتاژ
  • فروش بک لینک فالو | خرید رپرتاژ